TOP Control TOP Control TOP Control
Potrebujete reguláciu svetelného LED systému?

Hlavnými výhodami montáže verejného LED osvetlenia od TOP CONTROL je energeticky úsporné riešenie inteligentného osvetlenie, pri ktorom sú merateľné výkony a obrovské úspory.

V posledných rokoch bola situácia na trhu osvetlenia prevažne zameraná na nahradenie tradičných žiaroviek, ako je napríklad vysokotlakové sodíkové výbojky za energeticky účinné LED žiarovky. Vzhľadom k tejto skutočnosti vznikla spoločnosť TOP CONTROL, ktorá využíva výhody týchto LED osvetlení, aby priniesla na trh ďalšie úspory nákladov svojim systémom inteligentnej regulácie LED osvetľovacích systémov. Spoločnosť TOP CONTROL poskytuje kompletné plánovanie a návrh výmeny pôvodného osvetlenia, finančnú kalkuláciu, výpočet a vizualizácia nového osvetlenia, demontáž starého osvetlenia a montáž nového LED osvetlenia, nastavenie a reguláciu osvetlenia, konfiguráciu a oživenie systému SEAK a neodmysliteľný porealizačný servis. 

Spoločnosť TOP CONTROL je výhradným distribútorom a predajcom systému SEAK na Slovensku, ku ktorému poskytuje poradenské a vývojové služby a poskytuje podporu pre všetkých svojich klientov na všetko od integrácie cez plánovanie ako aj vzdelávacie a poradenské služby.

Kontaktujte nás a dozviete sa viac!